Styczeń 2020
« Gru

Rekrutacja

Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie w Namysłowie ogłasza zapisy do klasy pierwszej w roku szkolnym 2020/21 dzieci zamieszkałych w obwodzie szkoły. Przyjmowanie zgłoszeń dzieci z obwodu szkoły od 03 do 07 lutego 2020 roku

Granice obwodu Szkoły Podstawowej Nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie w Namysłowie obejmują następujące ulice:

Brzozowa, Dębowa, Grunwaldzka, Jarzębinowa, Kasztanowa, Klonowa, Kolejowa, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Krzywa, Lipowa, Modrzewiowa, Oławska, Orzechowa, Podleśna, Podmiejska, Marii Curie Skłodowskiej, Sosnowa, Świerkowa, Wierzbowa, Władysława Stanisława Reymonta Nr 1 – 9 i nr: 11, 78, 80, 82, 84, 86; Sołectwo: Ligotka.

Zgłoszenie – wersja docx

Zgłoszenie – wersja pdf

143 total views, no views today

Przypominamy, że dnia 25 kwietnia 2019r. odbędzie się sprawdzian predyspozycji do klasy VII dwujęzycznej. Każdy kandydat w dniu sprawdzianu powinien zgłosić się najpóźniej o godz. 13.30 w siedzibie Szkoły (przed biblioteką szkolną) oraz powinien przed wejściem do wyznaczonej sali okazać ważną legitymację szkolną lub inny dokument tożsamości ze zdjęciem umożliwiającym identyfikację.

174 total views, 1 views today

DYREKTOR SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 2 W NAMYSŁOWIE

OGŁASZA ZAPISY
DO KLASY I W ROKU SZKOLNYM 2019/20
DZIECI ZAMIESZKAŁYCH W OBWODZIE SZKOŁY.
PRZYJMOWANIE ZGŁOSZEŃ DZIECI Z OBWODU SZKOŁY DO 29.03.2019r.
(Druk zgłoszenia dziecka do klasy pierwszej do pobrania w sekretariacie szkoły lub w Rekrutacja do klasy I)
SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Granice obwodu Szkoły Podstawowej Nr 2 w Namysłowie obejmują następujące ulice:

135 total views, no views today

KRYTERIA DO KLAS

REGULAMIN REKRUTACJI DO VII DWUJĘZYCZNEJ SP 2

WNIOSEK DO KLASY VII DWUJĘZYCZNEJ

OŚWIADCZENIE O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI JEDNEGO RODZICA

OŚWIADCZENIE O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI OBU RODZICÓW

OŚWIADCZENIE O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI RODZEŃSTWA

OŚWIADCZENIE RODZICÓW O WIELODZIETNOŚCI

POTWIERDZENIE WOLI ZAPISU DO KLASY VII DWUJĘZYCZNEJ