Przeczytanie 4 książek w 1 miesiąc jest wykonalne!

Wyzwanie czytelnicze, polegające na przeczytaniu 4 różnych, i wcale nie cienkich, książek w ciągu lutego zostało ukończone przez Benjamina Dobosza i Amelię Sołtysiak, uczniów klasy V. Tuż po feriach dwoje piątoklasistów sukcesywnie przychodziło do szkolnej biblioteki i chwaliło się postępami w czytaniu wybranych przez siebie książek. A dni było tylko… pięć, aby przekonać podejrzliwą panią bibliotekarz, która po zadaniu serii pytań przekonywała się, że książki, faktycznie, zostały przez uczniów solidnie doczytane. Amelii i Benjaminowi gratulujemy! Niech ten konkurs czytelniczy będzie dla Was wstępem do pięknej oraz pełnej fascynujących emocji i wrażeń przygody intelektualnej!

Wyzwanie