previous arrow
next arrow
Slider

szkolne-wsparcie-k-km
Archiwum
rok-szkoly-w-ruchu-logologo_eszkola-mbaner_vulcan_1pajacyk-m2rzecznik-praw-dzieckafb szkołybadzmy_poszukiwaczami_autorytetu szkola_pamieta nprc cała_polska_czyta_dzieciom wychowanie_przez_czytanie madrzy_cyfrowi trzymaj_forme program_dla_szkol

Nauka TIK jest priorytetowym zadaniem naszej szkoły. Do dyspozycji uczniów i nauczycieli szkoła udostępnia dwie pracownie informatyczne na 14 i 16 stanowisk uczniowskich. Wykorzystywane są one do zajęć informatycznych i na potrzeby innych przedmiotów.

W szkole działa wewnętrzna sieć WiFi pozwalająca połączyć ze sobą wszystkie pomieszczenia w odbiorze sygnału. Każda sala lekcyjna wyposażona jest w stanowisko  terminalowe nauczyciela z dostępem do Internetu na potrzeby lekcji. 10 sal lekcyjnych posiada stanowisko multimedialne z rzutnikiem i 5 tablic interaktywnych.

W procesie dydaktycznym uczniowie mają do dyspozycji komputery mobilne, które, zależnie od potrzeb, uruchamiane są w dowolnej sali lekcyjnej, umożliwiając pracę indywidualną lub w parach. W czasie wolnym i podczas przerw międzylekcyjnych uczniowie mają do dyspozycji 4 stanowiska w szkolnym multimedialnym centrum informacji w czytelni bibliotecznej.

Baza sprzętowa placówki jest modernizowana i rozbudowywana na potrzeby nowoczesnej szkoły.

 2,807 total views,  1 views today