POWRÓT UCZNIÓW KLAS I-III DO NAUKI W SZKOLE

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie

w związku z decyzją Ministra Edukacji i Nauki oraz Ministra Zdrowia, od dnia 18 stycznia (poniedziałek) 2021 roku uruchamiamy naukę stacjonarną (w szkole) dla wszystkich oddziałów klas I-III według organizacji pracy placówki jak poniżej:

1.Uczniowie realizują dotychczasowym tygodniowy plan zajęć (jesteśmy nadal w półroczu 1., które kończy się z dniem 29 stycznia). Obowiązujący tygodniowy plan zajęć umieszczony jest na szkolnej stronie internetowej oraz w dzienniku elektronicznym.

2.Świetlica szkolna dla dzieci zgłoszonych pracuje w godzinach od 07.00 do 16.00.

3.Od dnia 18 stycznia będą wydawane obiady dla dzieci zapisanych.

4.Biblioteka szkolna jest czynna zgodnie z tygodniowym planem pracy.

1. Logopeda, pedagog, psycholog pełnią dyżury w szkole (udzielają wsparcia uczniom i rodzicom) zgodnie z tygodniowym planem pracy.
  2. Uczniów oraz pracowników szkoły obowiązują dotychczasowe zasady reżimu epidemicznego (w tym zakryte usta i nos w częściach wspólnych na terenie szkoły).

z wyrazami szacunku

dr Artur Matkowski, Dyrektor Szkoły