Powiatowe Indywidualne Mistrzostwa w LA.

W dniu 17 maja 2017 r na Stadionie Miejskim w Namysłowie odbyły się Powiatowe Indywidualne Mistrzostwa w LA. W zawodach brali udział gimnazjaliści z namysłowskiego powiatu. Naszą szkołę reprezentowała liczna drużyna dziewcząt i chłopców, którzy wykazali się wysoką sprawnością fizyczną zajmując w rywalizacji sportowej czołowe miejsca.  Oto klasyfikacja generalna dziewcząt i chłopców:

 

Dziewczęta

Chowanek Oliwia – 600 m – Im (awans na zawody wojewódzkie),

Czuczwara Julia – 80 m ppł – Im (awans na zawody wojewódzkie),

Stańczyk Julia – 200 m ppł, – Im (awans na zawody wojewódzkie),

Sadowska Adrianna – skok wzwyż – Im (awans na zawody wojewódzkie),

Furmańska Martyna – skok wzwyż – IIm (awans na zawody wojewódzkie),

Guściora Zuzanna – pchnięcie kulą – IIm (awans na zawody wojewódzkie),

Nieśpiałowska Gabriela – pchnięcie kulą – IVm

Sarnicka Hanna – 100 m – IVm

Piasta Julia – 100 m,

Szczypior Melania – skok w da

Wochal Katarzyna – skok w dal

Sztafeta 4x100m Panasińska Natalia, Piasta Julia, Sarnicka Hanna, Stańczyk Julia

IIm (awans na zawody wojewódzkie)

Opiekun W. Chwiołka

 

Chłopcy

Furmański Bartłomiej – 600m – Im (awans na zawody wojewódzkie)

Habrych Bartosz – 200m ppł. – Im (awans na zawody wojewódzkie),

– 300m. – Im (awans na zawody wojewódzkie),

Pokora Dawid – 100m. – Im (awans na zawody wojewódzkie),

– 300m – IIIm (awans na zawody wojewódzkie),

Sikora Jakuba – rzut oszczepem, – Im (awans na zawody wojewódzkie),

– rzut dyskiem – Im (awans na zawody wojewódzkie),

Mikuśkiewicz Julian – 110m ppł. – Im (awans na zawody wojewódzkie),

– skok w dal – IIIm (awans na zawody wojewódzkie),

Pawłowski Filip – 200mppł. – IIm (awans na zawody wojewódzkie),

– 300m – IIm (awans na zawody wojewódzkie),

Stachurski Szymon – rzut dyskiem – IIm (awans na zawody wojewódzkie),

Kołcz Wiktor – 200m ppł. – IIIm (awans na zawody wojewódzkie),

– 1000m,

Fiała Igor – skok wzwyż – IVm (awans na zawody wojewódzkie),

– skok w dal,

Biały Kamil – 2000m

Piekarek Michał – 1000m

Czuczwara Jakub – 600m

Wierzbicki Jakub – 100m

Sztafeta 4x100m Mikuśkiewicz Julian, Pawłowski Filip, Pokora Dawid, Habrych Bartosz

Im (awans na zawody wojewódzkie).

Opiekun M. Kaczmarek

 

7 czerwca w Opolu odbędą się finały wojewódzkie, na które wybiera się liczna grupa sportowców naszego gimnazjum. Życzymy im dalszych sukcesów oraz rekordów życiowych.

 830 total views,  1 views today


Biuletyn informacji publicznej
logowanie do e dziennika
ikona facebook

Archiwum