Powiatowe Indywidualne Mistrzostwa w LA.

W dniu 18 maja 2016r na Stadionie Miejskim w Namysłowie odbyły się Powiatowe Indywidualne Mistrzostwa w LA. W zawodach brali udział uczniowie gimnazjum namysłowskiego powiatu. Naszą szkołę reprezentowała liczna drużyna dziewcząt i chłopców, którzy wykazali się wysoką sprawnością fizyczną oraz sportową.

Klasyfikacja generalna:

Dziewczęta

skok wzwyż – Oliwia Pierzchawka I miejsce, Adrianna sadowska II miejsce,

bieg na 600m – Weronika Korzeniowska I miejsce, Julia Stańczyk IV miejsce,

sztafeta 4x100m III miejsce; N. Panasińska, K, Wochal, O. Pierzchawka, H. Sarnicka

oraz pchnięcie kulą – G. Nieśpiałowska, bieg na 100m – H. Sarnicka, K. Wochal, skok w dal – M. Szczypior, P, Ciunek, bieg na 300m – N. Marko

Opiekun W. Chwiołka, K. Wolak

Chłopcy

bieg na100m – Szymon Duda II miejsce,
bieg na 300m – Filip Pawłowski – I miejsce,

bieg na 600m – Bartosz Habrych – I miejsce,
bieg na 1000m – Bartłomiej Furmański – I miejsce,
skok wzwyż – Igor Fiała III miejsce,

skok w dal – Michał Lupa – II miejsce, Jakub Adamczyk – III miejsce,

rzut oszczepem – Nikodem Górski – I miejsce, Jakub Sikora – II miejsce,

sztafeta 4x100m – Sz. Duda, F. Pawłowski, N. Górski, J. Mikuśkiewicz – I miejsce.

Opiekun M. Kaczmarek

Zawodniczki i zawodnicy, którzy zdobyli złote i srebrne medale zakwalifikowali się do finału wojewódzkiego, który odbędzie się 08 czerwca w Opolu. Naszym sportowcom życzymy dalszych sukcesów i rekordów życiowych na zawodach wojewódzkich.

1,174 total views,  1 views today

zaproszenie