„ Po – mosty Wrocławia” – obóz dla uczniów uzdolnionych

W dniach 12– 17 lutego w XIV Liceum Ogólnokształcącym we Wrocławiu, miał miejsce obóz dla zdolnych uczniów ze szkół będących członkami Dolnośląskiego Stowarzyszenia na Rzecz Uzdolnionych. Z naszej szkoły dwie osoby wzięły udział w projekcie „Po-mosty Wrocławia 2017”.  W czasie tego tygodnia mieliśmy rozmaite zajęcia z chemii, fizyki, biologii i z języka hiszpańskiego. Dla uczestników projektu organizowano także liczne wyjścia. Byliśmy m.in. we wrocławskim ZOO,   w Hydropolis oraz w kinie. Uczestniczyliśmy także w zajęciach sportowych. Punktem wieńczącym obóz było przedstawienie przygotowane i wykonane przez uczestników obozu.  Spędzony tam czas oceniamy naprawdę wysoko i serdecznie polecamy naszym koleżankom i kolegom udział w następnych projektach.

Uczniowie z klasy II D

zaproszenie