Pisanie listów

W tegorocznej edycji maratonu listów Amnesty International uczniowie naszej szkoły przekazali 722 listy I Liceum Ogólnokształcącemu w Namysłowie.

Najwięcej listów zostanie wysłanych do Kenii i Kirgistanu. Udział w maratonie wzięli uczniowie klas trzecich gimnazjum, klasa ósma oraz uczniowie z klasy czwartej. Najwięcej listów napisali uczniowie klasy IIIA, w tym na szczególne wyróżnienie zasłużył Szymon Drabek, który podobnie jak Julia Południak, Julia Czuczwara, Martyna Pempuś, Ola Włodarczyk, Hania Łebzuch i Alicja Walczak, dobrowolnie poświęcał swój własny czas na pisanie listów. Pisanie listów odbywało się w trakcie zastępstw. Miejmy nadzieję, że w tym roku nasze listy również pomogą odzyskać wolność i radość bohaterkom maratonu.