Oskubaliśmy Sponsora

W pierwszych dniach stycznia zakończyliśmy międzyklasową rywalizację o oczyszczacz powietrza w ramach akcji „Oskub Sponsora”. Po wyłączeniu internetowych kont liczących kroki, okazało się, że to właśnie klasa VIII zrobiła najwięcej kroków (5,5 mln), i to właśnie do tej grupy młodzieży powędrowało urządzenie. W jego przekazaniu, które odbyło się w dniu 24 stycznia 2020 roku, uczestniczyli: wspomniana klasa VIII wraz z wychowawcą Tomaszem Kołotyło, inicjator akcji Oskub Sponsora Pan Dawid Pabiniak, sponsor zakupionego oczyszczacza Pani Daria Gruszkiewicz-Denisiewicz, Burmistrz Namysłowa Pan Bartłomiej Stawiarski oraz dyrektor szkoły Pan Artur Matkowski. Serdecznie dziękujemy sponsorowi za ufundowanie oczyszczacza, klasie VIII gratulujemy wygranej!!!