Orszak Trzech Króli

Po raz V przez Namysłów przeszedł orszak Trzech Króli.Punktualnie o godzinie 13.00 pod kościołem parafialnym pw. św. Franciszka z Asyżu i św. Piotra z Alkantary zgromadzili się chętni uczestnicy orszaku i nasza dzielna reprezentacja, na której nie zabrakło uczniów klas pierwszych, drugich, czwartej, siódmej, ósmej i klas gimnazjalnych. Nasi wolontariusze wraz z opiekunem – panią Elżbietą Wodzianą – urządzili również kwestę, a cały dochód zostanie przeznaczony na “partnerską” szkołę w Afryce. W tegorocznym orszaku naszej szkole przypadł w udziale właśnie ten kontynent, zatem oprócz godnej jego reprezentacji – nie tylko poprzez przywdzianie barwy zieleni (misyjny kolor Afryki) – postanowiliśmy również wesprzeć dzieci z nigeryjskiej placówki misyjnej.

zaproszenie