Od 25 maja 2020 roku przywrócenie zajęć opiekunczo-wychowawczych z elementami zajęć dydaktycznych dla uczniów klas I-III

Szanowni Rodzice Uczniów Klas I-III

W związku z decyzją Premiera RP przywracającą możliwość organizacji na terenie szkoły zajęć opiekuńczo – wychowawczych z elementami zajęć dydaktycznych dla uczniów klas I – III od 25 maja 2020 r., proszę o zwrotną informację o chęci skorzystania z tej formy zajęć na terenie szkoły.

Informuję, że równolegle dla uczniów, którzy pozostaną w domach, zajęcia odbywać się będą w dotychczasowej formie zdalnej.

Informacja zwrotna powinna zawierać: Imię i nazwisko ucznia, klasę, dni tygodnia i godziny, w których będzie korzystać z zajęć w szkole.

Informację proszę przesyłać poprzez Dziennik Elektroniczny VULCAN lub e-mailem sp2namyslow@wodip.opole.pl lub telefonicznie: 77 4101377 w terminie do 15.05.2020

Ww. informacje posłużą nam do zaplanowania i organizacji zajęć. O szczegółowych formach i planach zajęć, zasadach bezpieczeństwa i wymaganiach organizacyjnych poinformujemy Państwa po otrzymaniu informacji zwrotnej o liczbie chętnych. W razie pytań proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Z poważaniem,

Artur Matkowski, Dyrektor Szkoły