W dniach 5-9 grudnia, razem z dwunastką gimnazjalistów z województwa dolnośląskiego, brałyśmy udział w Obozie  Matematyczno – Informatycznym odbywającym się w Zespole Szkół nr XIX we Wrocławiu. Przez czas trwania obozu mieszkałyśmy w internacie mieszczącym się tuż przy szkole, więc miałyśmy okazję poczuć się jak prawdziwi uczniowie „czternastki”. Nasz plan zajęć był napięty do granic możliwości. Obejmował m.in. zwiedzanie Wrocławia, seans filmowy, Panoramę Racławicką oraz spektakl w Teatrze „Komedia”. Poza tym, uczestniczyłyśmy w zajęciach z matematyki  i informatyki. Miałyśmy okazję pojeździć na łyżwach, pograć w tenisa stołowego i w bilard, uczestniczyłyśmy w zajęciach z biofeedbacku.  Wyjazd uznałyśmy za bardzo udany, dzięki niemu nauczyłyśmy się wielu nowych wiadomości  i umiejętności z matematyki i informatyki,  poznałyśmy dużo nowych osób.  Możemy szczerze polecić taki obóz innym uczniom naszego gimnazjum.

Uczennice z klasy III C