Obchody Europejskiego Dnia Języków Obcych 2016

26 września obchodziliśmy niezwykle ciekawe i barwne międzynarodowe święto! W każdej klasie wybrano przedstawicieli, którzy przebrali się charakterystycznie dla wylosowanego wcześniej kraju europejskiego, piekli pyszne babeczki, tworzyli mądre i kolorowe transparenty, plakaty i gazetki. Wszystkie klasy zostały pięknie przystrojone przez uczniów. Przedstawiciele klas wzięli udział w quizie europejskim (którego zwycięzców poznamy wkrótce). Pod koniec dnia wszyscy wybraliśmy się na pochód dookoła Namysłowa. Grała wesoła muzyka i wszyscy częstowaliśmy przechodniów babeczkami, ciastkami, jabłkami, oraz dawaliśmy ciekawe fakty o różnych państwach. Odwiedziliśmy Urząd Miasta, gdzie poczęstowaliśmy smakołykami obradujących radnych.