Nowa wystrzałowa akcja w bibliotece tylko dla odważnych

Biblioteka w nowym miejscu, czyli w byłej sali nr 5 (parter, naprzeciw świetlicy), zaprasza wszystkich uczniów do przyjęcia wyzwania czytelniczego. O co chodzi? 6 books challenge to nic innego jak przeczytanie sześciu książek do końca czerwca, jednak nie książek-pierwszych-lepszych. Szczegóły w bibliotece. Zaryzykujecie i przyjmiecie wyzwanie? Co Wam to da? Po pierwsze upominek, po drugie punkty, lecz to są tylko rzeczy materialne, tak naprawdę sami nie będziecie wiedzieć, kiedy daliście się wciągnąć w najlepszą i najdłuższą przygodę życia. Kto wytrwa najdłużej i zrealizuje wszystkie wyzwania? Czas pokaże! Powodzenia! PS Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami – to dobry czas na… podjęcie wyzwania, chociaż jednego.

zaproszenie