Nocny Maraton Pisania Listów Amnesty International

Wieczór 12 grudnia 2015 r. to czas, kiedy w naszym gimnazjum pisaliśmy listy w obronie więźniów sumienia z całego świata. Jak co roku włączyliśmy się w akcję Amnesty International i w piątek od 18.00 do północy napisaliśmy 255 listów, które przekażemy do działającej w I LO w Namysłowie grupy AI. W sumie uczestniczyło w akcji ponad 30 osób, co daje średnią prawie 7 listów na osobę (rekordziści byli zdecydowanie lepsi). Wsparli nas nasi absolwenci i „posiłki rodzinne” z SP 4. Dziękujemy również za przybycie Panu Przewodniczącemu Osiedla nr V Michałowi Wilczakowi.
Akcję zorganizowali Pan Włodzimierz Putowski oraz Panie Magdalena Gawlak i Marta Huck. Podziękowania składamy wszystkim uczestnikom, a szczególne słowa wdzięczności kierujemy dla uczniów klas IIIc, IIIa i Ia.

Oprac: Włodzimierz Putowski

1,147 total views,  1 views today