Noc filmowa

Z 06.05.2016 na 07.05. 2016 roku w naszej szkole miało miejsce zupełnie u nas nowe wydarzenie. Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego i dzięki wsparciu nauczycieli, którzy pomogli przy organizacji przedsięwzięcia i podjęli się opieki nad uczniami, udało się zorganizować pierwszą noc filmową.  Uczniowie byli wyjątkowo podekscytowani możliwością spędzenia nocy w zupełnie inny sposób niż zawsze.  Odsłoniła się przed nimi wizja długich rozmów z przyjaciółmi, obejrzenia świetnych i lubianych filmów oraz doskonałej zabawy.  Każdy przyniósł ze sobą prowiant. Zamówiono pizzę, a między seansami puszczano muzykę, przy której można było potańczyć. Nietypowemu spotkaniu towarzyszyła rewelacyjna atmosfera wesołości. Humory dopisywały i apetyt również. Po całej nocy świetnej zabawy uczniowie w doskonałym nastroju wrócili do domów, a noc filmowa najprawdopodobniej na stałe wejdzie do terminarza imprez szkolnych.

zaproszenie