„Nie zmarnuj swojego życia”

W dniu 09.10.2019 uczniowie klas  VII-mych i klasy VIII wzięli udział w bezpłatnym spektaklu profilaktycznym

pt. „Nie zmarnuj swojego życia”. Spektakl został zorganizowany przez dwóch raperów Bęsia i Dj Yonasa, których  celem było uświadomienie uczniom jak można pięknie żyć bez nałogów i trudności wychowawczych! Głównym celem tej ogólnopolskiej kampanii jest przeciwdziałanie uzależnieniom i przyczynom przestępczości.

Honorowymi patronami projektu zostali Minister Sprawiedliwości oraz Rzecznik Praw Dziecka. Ambasadorami kampanii „Nie zmarnuj swojego życia” są znani aktorzy m.in. Maciej Musiał, Marcin Kwaśny, sportowcy Jerzy Dudek i Tomasz Adamek oraz wokalista amerykańskiego zespołu “P.O.D” – Sonny Sandoval.