Nasi uczniowie najlepsi w konkursie BRD

W dzień wolny od nauki nasi uczniowie, w sobotnie przedpołudnie, prezentowali znajomość przepisów ruchu drogowego oraz umiejętności jazdy rowerem po torze przeszkód. Był to dzień wielkiego sukcesu. W klasyfikacji indywidualnej całego turnieju wszyscy trzej członkowie drużyny Igor Fiała, Bartosz Pater i Wojciech Szuster uzyskali jednakowe najwyższe wyniki. Łączna punktacja zespołu pozwoliła uzyskać I miejsce i awans do etapu wojewódzkiego. Organizator konkursu nagrodził również uczestników za najlepszy indywidualny wynik w teście dotyczącym przepisów i był nim również nasz uczeń Igor Fiała. Gratulujemy zawodnikom wiedzy i umiejętności w ruchu drogowym oraz zajętego miejsca. Życzymy powodzenia w etapie wojewódzkim.