NASI LAUREACI NA UROCZYSTEJ GALI W FILHARMONII OPOLSKIEJ

Dnia 12 czerwca 2017 roku sześcioro tegorocznych laureatów naszego gimnazjum   w towarzystwie swoich rodziców i dyrektora szkoły uczestniczyło w uroczystej gali podsumowującej  Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe dla uczniów gimnazjów. Spotkanie miało miejsce w Filharmonii Opolskiej. Statuetki, pamiątkowe dyplomy, upominki, ale przede wszystkim serdeczne gratulacje od Pana Michała Sieka, Opolskiego Kuratora Oświaty oraz od przewodniczących komisji poszczególnych konkursów otrzymali: Zuzanna Kania – poczwórna laureatka (z geografii, j. angielskiego, chemii i fizyki); Jagoda Pastucha – podwójna laureatka (z j. angielskiego i najlepsza w województwie z j. polskiego); Olga Kwiecień – podwójna laureatka (z chemii; najlepsza w województwie z fizyki); Marta Janiszewska – laureatka z j. angielskiego; Adriana Kowalska i Jan Ciepły – laureaci z chemii. W bieżącym roku szkolnym nasi uczniowie otrzymali 11 tytułów laureatów oraz 5 tytułów finalistów wojewódzkich konkursów przedmiotowych.

zaproszenie