Listopad 2020

Namysłowska Liga Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Namysłowa

i Dyrektora Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi

Dobiegła już końca XII edycja Namysłowskiej Ligii Piłki Siatkowej. W tym roku o puchar Dyrektora Gimnazjum nr 2 i puchar Burmistrza Namysłowa rywalizowało 5 drużyn. Wśród  zawodników z gminy Namysłów gościnnie udział wzięła również drużyna z Dziadowej Kłody. Organizatorem rozgrywek był nauczyciel wychowania fizycznego Gimnazjum nr 2 pan Sebastian Konieczny wraz z młodzieżą należącą do koła siatkarskiego. W zmaganiach odbywających się cyklicznie na Sali sportowej „Orzeł” emocji nie brakowało, a kolejność na podium zmieniała się aż do ostatniej kolejki. Tegorocznym zwycięzcą została drużyna WoBo, natomiast obrońcy tytułu tj. drużyna Rybka uplasowała się na III miejscu. Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkania z siatkówką w namysłowskiej Sali Orzeł, a najbliższe z nich to turniej szkół gimnazjalnych powiatu namysłowskiego o puchar dyrektora Gimnazjum nr 2 oraz kolejna edycja Memoriału Tomasza Nowackiego. Zapraszamy!

1,563 total views,  1 views today