Listopad 2020

9 czerwca 2013 cała Polska napisze test z języka angielskiego! Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów do wzięcia udziału w teście oraz konkursie dostępnym przy rejestracji na www.namyslow.znaangielski.pl.

W Namysłowie impreza odbędzie się o godz. 11.00 w Szkole Podstawowej Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi przy ul. Reymonta 56. Oprócz pisania testu gwarantujemy dobrą zabawę i ciekawe nagrody w tym nagroda główna TABLET MULTIMEDIALNY ufundowany przez BURMISTRZA NAMYSŁOWA!

Wielki Test Języka Angielskiego jest ogólnopolską inicjatywą pod patronatem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Jednego dnia, w jednym miejscu, mieszkańcy Namysłowa napiszą test wielokrotnego wyboru, który określi ich poziom znajomości języka angielskiego. Celem imprezy jest:

• sprawdzenie kompetencji języka angielskiego mieszkańców naszego miasta,
  • przedstawienie wyniku testu każdemu uczestnikowi wraz z opisem poziomu,
  • przedstawienie uśrednionego wyniku dla naszego miasta do publicznej wiadomości w mediach.

Wielki Test Języka Angielskiego w Namysłowie jest dodatkowo objęty Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta Namysłów oraz Starosty Powiatu Namysłowskiego.

opr. B. Łabowska