Muzyczne sukcesy podczas „Dnia Talentów” w LO

W dniu 13 marca 2019 r. w Liceum Ogólnokształcącym w Namysłowie odbył się IV Młodzieżowy Przegląd Talentów Wokalnych „Piosenka jest dobra na wszystko”.  W imprezie wzięli udział uczniowie szkół podstawowych, klas gimnazjalnych i szkół ponadgimnazjalnych powiatu namysłowskiego. W kategorii solistów naszą szkołę reprezentowały uczennice klasy III c – Alicja Walczak i Laura Wróblewska, której jury przyznało II miejsce. W kategorii zespołów naszym reprezentantem była FERMATA. Dziewczęta „wyśpiewały” I miejsce. Grupa wystąpiła w składzie: Zuzanna Nawrot, Magdalena Urbaniak (kl. VIIA), Natalia Krysiak, Oliwia Przybył (kl. IIIB), Oliwia Chowanek, Julia Koperska, Hanna Łebzuch, Alicja Walczak i Laura Wróblewska (kl. IIIC).

Gratulujemy!