Grudzień 2020

25 maja 2018 roku o godzinie 9:00 rozpoczęły się “Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym” organizowane w ramach projektu edukacyjnego .W zawodach wzięło udział 50 osób. W kategorii dziewcząt zwyciężyła Ola Witoś z klasy IIC ,drugie miejsce zajęła Hanna Stan z klasy IIIC a III miejsce na podium przypadło Sandrze Nanowskiej z klasy IID, W kategorii chłopców  tytuł mistrza szkoły został obroniony przez Bartłomieja Furmańskiego z klasy IIIC. Zdobywcą drugiego miejsca był Wojciech Lew z klasy IIIA ,trzecie miejsce należało do Igora Fiały z klasy IIIC.  Uczniowie którzy zajęli miejsca od I do IV otrzymali medale i piękne nagrody rzeczowe ufundowane przez sponsora Pana Wojciecha Korzeniowskiego.

Uczestnicy projektu to uczniowie z klasy IIa, IIIa, IIIb: Wiktor Korzeniowski, Klaudiusz Bociański, Jakub Marszałek , Jan Świtlik, Gracjan Wojciechowski, Filip Tychański, Rafał Kubis, Michał Radzwan. Uczestników ubrał sponsor Pan Rafał Wojciechowski z firmy Bautek Sp. z o.o. Opiekunem projektu był Mirosław Kaczmarek.

Zawodnikom gratulujemy, a sponsorom dziękujemy za wsparcie.