MISTRZOSTWA SZKOŁY W TENISIE STOŁOWYM

W dniu 03.02.2017 r. w Gimnazjum Nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Namysłowie, w ramach projektu edukacyjnego odbyły się drugie mistrzostwa tenisa stołowego. Uczestnicy projektu to uczniowie klasy IIc i IIIc (Mateusz Buczkowski, Jakub Kamiński, Dawid Pokora, Bartłomiej Furmański, Igor Fiała, Adrian Sośniak, Patryk Chwiołka, Julian Mikuśkiewicz, Kamil Biały oraz Michał Rojkiewicz). Cała impreza została bardzo dobrze zorganizowana, uczniowie świetnie się bawili. Do wygrania były wartościowe nagrody, które bardzo przypadły do gustu uczestnikom. Opiekunami projektu byli Pan Mirosław Kaczmarek oraz Pan Krzysztof Wolak. Mistrzem szkoły został BARTŁOMIEJ FURMAŃSKI z klasy IIc, drugie miejsce zajął IGOR FIAŁA kl. IIc, trzecie miejsce zajął MICHAŁ SKARŻYŃSKI kl. Id, a czwarte miejsce zajął MICHAŁ PIEKAREK kl. Ic.   W kategorii dziewcząt mistrzynią szkoły w drugim turnieju tenisa stołowego w Gimnazjum Nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi, została OLA WITOŚ z klasy Ic, drugie miejsce zajęła DOBROSŁAWA KRUPIŃSKA z kl.  Ic, trzecie miejsce zajęła SANDRA NANOWSKA KL. Id, a czwarte miejsce JULIA STAŃCZYK z kl. IId. Wszyscy uczestnicy dostali słodycze oraz napoje, a osoby, które zajęły miejsca od I do IV otrzymały medale ,dyplom, nagrody rzeczowe. Dziękujemy sponsorom za ufundowanie nagród rzeczowych oraz medali: Panu Arkadiuszowi Kacprzakowi. Panu Maciejowi Lesiszowi , Panu Dariuszowi Buczkowskiemu.

zaproszenie