Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym

26 lutego 2016 roku na sali gimnastycznej odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym. Zawody były podsumowaniem projektu edukacyjnego realizowanego przez uczniów klasy II a: Bartosza Patera, Bartosza Habrycha, Dawida Sobolewskiego, Jakuba Łyżniaka, Patryka Kacprzaka i Szymona Ślazyka. Celem projektu było między innymi popularyzowanie tenisa stołowego w naszej szkole. Opiekunami byli nauczyciele wychowania fizycznego Pan Mirosław Kaczmarek i Pan Krzysztof Wolak. W kategorii dziewcząt III miejsce zajęła Zuzanna Kania, II miejsce Paulina ciunek, a mistrzynią szkoły została Wiktoria Kosno. W kategorii chłopców III miejsce zajął Mateusz Golonka, II miejsce Bartłomiej Furmański, mistrzem szkoły został Kacper Barszcz. Sponsorami projektu byli: Sklep Sportowy „Mega Sport”- Grażyna Kacprzak i Automat-Spec Mirosław Promny i Andrzej Habrych, którzy ufundowali napoje, batoniki, medale, dyplomy  i rakietki do tenisa.

1,008 total views,  2 views today