Listopad 2020

WIZYTA ŚW. MIKOŁAJA W NAMYSŁOWSKIM “KAUFLANDZIE”

Kochany panie Mikołaju,
My tak czekamy każdej zimy,
Dlaczego zawsze pan przychodzi do nas
Gdy śpimy?

Majka Jeżowska

On dostał twój list – na pamięć go zna
Prezenty już wziął i w worku je ma
Bo Mikołaj jedzie tu już…

Ewelina Flinta

I w tym roku św. Mikołaj dotarł do Namysłowa, gdzie 6 grudnia 2014 roku w Markecie “Kaufland” spotkał się ze wszystkimi dziećmi, które tego dnia wraz z rodzicami udały się tam na zakupy.

Niestety, św. Mikołaj tak bardzo się śpieszył, aby dotrzeć do wszystkich na czas, że zostawił tam swoich wysłanników ze Szkolnego Koła Teatralnego działającego w naszym gimnazjum:

• Aniołki – Igę Mikuśkiewicz, Monikę Zimoch i Milenę Łętowską,
  • Elfa – Julię Niedźwiecką
  • oraz Reniferki – Justynę Frysztak, Julię Laskę i Olgę Frysztak, które świetnie wypełniły zadanie zlecone przez Mikołaja.

Bawiły się z dziećmi, rysowały i obdarowywały je słodkościami… Wszyscy opuszczali Market w przeświadczeniu, że za rok znów cały orszak św. Mikołaja odwiedzi namysłowski Kaufland”.

Opracowała
Opiekun SKT Małgorzata Górniak