Mamy nowych członków Samorządu Uczniowskiego

Wybory kandydatów do Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2019/2020odbyły się we wtorek, tj. dnia 24 września, między drugą a trzecią godziną lekcyjną. Głosowanie przebiegło sprawnie, toteż wyłonienie nowych członków Samorządu Uczniowskiego poszło jak z płatka. Głosowało 89 uczniów, łącznie z klas V-VIII, z 96 uprawnionych. Po zliczeniu komisyjnym głosów zostali wyłonieni: Julia Lechowska, Mateusz Antosik i Cyprian Raduchowski jako członkowie Samorządu Uczniowskiego. Rzecznikiem Praw Ucznia pozostała pani Elżbieta Kozak.
W skład komisji weszły uczennice – wolontariuszki z klasy VIIIA: Weronika Dymek, Paulina Iwanowska, Jessica Pacholik, Magdalena Urbańska, Julia Zamojska. Pieczę nad młodymi członkiniami komisji sprawowały panie Magdalena Gawlak i Elżbieta Wodziana. Funkcję lokalu wyborczego pełniła szkolna świetlica.
W czwartek czekają nas kolejne wybory, tym razem do Młodzieżowej Rady Miejskiej.