Krótka akademia o kobietach w męskim wykonaniu

W piątek 6 marca w naszej szkole odbyła się akademia z okazji Dnia Kobiet. W tym dniu dziewczęta i pracownice otrzymały od przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego i Wolontariatu miłą niespodziankę w postaci krótkiego występu o parodystycznym zabarwieniu w wykonaniu Mateusza Antosika, Rafała Stańskiego, Wojciecha Kowalskiego, Krzysztofa Książkiewicza, Daniela Kowalskiego z udziałem Zuzi Turbakiewicz. Akademię prowadzili Kamil Doncbach i Bartosz Kamiński. Nad oprawą muzyczną czuwał niezmiennie pan Marcin Mysiorek, a nad oprawą plastyczną – pani Ludmiła Selizar. Reżyseria akademii przypadła w udziale pani Magdalenie Gawlak. W imieniu społeczności szkolnej chcielibyśmy podziękować Radzie Rodziców za ufundowanie wszystkim dziewczynkom i dziewczętom słodkich upominków. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć!