Zapraszamy wszystkich uczniów do kolejnego konkursu! Tym razem zmierzycie się ze strachem, koszmarem, nawiedzonymi domami i innymi straszydłami wymyślonymi przez uczestników konkursu. O co chodzi? Jeśli lubisz pisać albo wymyślać fabułę, napisz własne opowiadanie grozy. Natomiast dla tych, którzy uwielbiają malować, kreślić, fotografować, mogą się zmierzyć z tworzeniem własnego komiksu rodem z horroru. Więcej informacji na temat wymagań prac pisemnych i obrazkowych znajdziesz w regulaminie. Skoncentruj się bardziej na formie oznaczania prac.

Co można wygrać? Nagrody książkowe i komiksowe, natomiast dla wszystkich wyróżnionych i laureatów nagroda specjalna – wydanie prac nadesłanych w formie e-booka!

Na prace czekamy do 30 listopada i nie zapomnij wysłać ich również drogą mailowa: beaheroandread@gmail.com

Szczegółowe informacje do pobrania poniżej.

konkurs z dreszczykiem                   regulamin konkurs z dreszczykiem