Konkurs wiedzy o bhp w rolnictwie

Już XXIII raz realizowany jest w naszym województwie konkurs wiedzy o bhp w rolnictwie. Jest to także okazja by zaprezentować wiedzę naszych uczniów w tak szerokiej problematyce bezpieczeństwa. Konkurs obejmuje wiedzę z zakresu ruchu drogowego, zasad przeciwpożarowych, bezpieczeństwa i higieny pracy oraz przepisów ubezpieczeń społecznych. W wyniku eliminacji szkolnych do kolejnych etapów zakwalifikowali się nasi uczniowie. 10 listopada odbył się etap powiatowy konkursu, którego współorganizatorem była nasza szkoła. W szranki konkursowe stanęli także nasi reprezentanci. Po zmaganiach testowych zawodnicy zdobyli upragnioną nominację do finału wojewódzkiego. Reprezentować nas będą uczniowie Katarzyna Stanik i Maciej Szemraj. Gratulujemy im świetnego przygotowania i życzymy powodzenia.