previous arrow
next arrow
Slider

szkolne-wsparcie-k-km
Listopad 2020
P W Ś C P S N
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  
Archiwum
rok-szkoly-w-ruchu-logologo_eszkola-mbaner_vulcan_1pajacyk-m2rzecznik-praw-dzieckafb szkołybadzmy_poszukiwaczami_autorytetu szkola_pamieta nprc cała_polska_czyta_dzieciom wychowanie_przez_czytanie madrzy_cyfrowi trzymaj_forme program_dla_szkol szkoła do hymnu

Dnia 30 października br. w Bibliotece Publicznej odbył się konkurs o reformacji. Nasza reprezentacja, liczyąca pięć osób: Sandra Nanowska i Maciej Szemraj z klasy IIID, Hania Łebzuch z klasy IIIC, Marta Gonschorek z klasy IIIA i Jana Jaceniuk z klasy IIIB, mierzyła się z dwójką pozostałych uczestników. Przywitali nas pastor Zboru Kanaan w Namysłowie, Mariusz Antoszczuk, dyrektor Biblioteki Publicznej – pani Teresa Hruby, dyrektor Namysłowskiego Ośrodka Kultury – pan Krzysztof Balawender oraz pani Jadwiga Kawecka, niezastąpiony muzealnik w naszym małym mieście.

Po rozdaniu testów uczestnicy przystąpili do rozwiązania dwudziestu trudnych, a czasem wręcz podchwytliwych pytań. Po rozwiązaniu zadań testowych na uczestników czekała miła niespodzianka – słodki poczęstunek, podczas którego gorąco dyskutowano o pytaniach konkursowych. Po krótkiej chwili jurorzy wyłonili zwycięzców. Laureatką konkursu o reformacji została Hania Łebzuch, uzyskując 47 punktów. Między trojgiem naszych reprezentantów: Maćkiem, Janą a Sandrą rozegrała się dogrywka o trzecie miejsce. Maciej pokonał dziewczęta i stanął obok Hani na podium. Zwycięzcom gratulacje i nagrody wręczyli pastor i dyrektor Namysłowskiego Ośrodka Kultury. Uśmiechnięci i zadowoleni z nagród i wzbogaceni o nową wiedzę uczniowie wrócili do szkoły.

oprac. Magdalena Gawlak

 385 total views,  1 views today