Karolina Wierzchołowska i Julia Kosikowska
w finale XX Konkursu Recytatorskiego z języka niemieckiego!

Uczniowie Gimnazjum Nr 2 po raz kolejny pokazali na co ich stać! Dnia 21.05.2014 roku w Popielowie odbyły się eliminacje rejonowe XX Konkursu Recytatorskiego w języku niemieckim.

Konkurencja była ogromna, a przygotowanie uczestników już od samego początku sprawiło, że poziom był na najwyższym poziomie. Szóstka naszych gimnazjalistów, Ewa Pukała, Karolina Wierzchołowska, Julia Kosikowska, Krzysztof Hruszowicz, Anna Boch, Paulina Bobrowska, wypadła fantastycznie i choć niektórym dokuczała trema, pokonali ją i dali z siebie wszystko. Do finału konkursu, który odbędzie się w Prószkowie na Opolszczyźnie zakwalifikowały się Karolina Wierzchołowska z klasy II C, która zajęła III miejsce oraz Julia Kosikowska z klasy III D, która zajęła V miejsce. Każdy z uczestników otrzymał nagrody, a zwycięzcy otrzymali dodatkowo albumy. Wszystkim uczestnikom bardzo serdecznie gratulujemy!!!!

oprac: Agnieszka Długokęcka – Kardaś

1,191 total views,  3 views today