28 listopada w Zespole Szkół Rolniczych w Namysłowie odbył się siódmy konkurs recytatorki na szczeblu powiatowym. W tym roku odbył się pod hasłem promującym artystów zbuntowanych: Rafała Wojaczka, Andrzeja Bursy oraz Edwarda Stachury.

Jako jedyna uczennica naszego gimnazjum wzięłam udział w tym ciekawym projekcie po raz drugi. Poznałam wiele wspaniałych wierszy, które w wykonaniu moich rówieśników niejednokrotnie brzmiały niesamowicie. Była to wspaniała uczta duchowa, która pozwoliła mi spojrzeć inaczej na pewne sprawy.

W konkursie konkurencja była naprawdę duża, ale udało mi się zająć bardzo wysokie pierwsze miejsce w kategorii szkól gimnazjalnych. “Przy okazji” mogłam odświeżyć kontakt z absolwentami „po fachu” oraz skosztować pysznych pączków. Zachęcam wszystkich do udziału w konkursie w przyszłych latach, bo naprawdę warto!

Julia Kosikowska, klasa IIId