Z okazji dnia Edukacji Narodowej w naszej szkole samorząd uczniowski zorganizował konkurs pt. “zgadnij, kto to?”. Zasady były proste.

Zadaniem odważnego ucznia było rozpoznanie nauczyciela na fotografii z dzieciństwa i oddanie podpisanej karteczki z odpowiedziami do specjalnie przygotowanej skrzynki. Od poniedziałku (10.10.2016r.) do wtorku następnego tygodnia, uczniowie mieli okazję zabawić się w detektywów. Jest nam miło, że mimo ambitnego zadania, konkurs cieszył się takim zainteresowaniem z waszej strony i nikt nie przeszedł obok fotografii obojętnie. Zdania są podzielone: jedni mówią, że wydaje im się, iż rozpoznali większość nauczycieli z łatwością, inni, że z upływem czasu pedagodzy zmienili się nie do poznania. Kto został najlepszym detektywem i wykazał się sokolim wzrokiem, nie pomijając żadnego szczegółu ?. Tak naprawdę, nikt nie został poprawnie rozpoznany, ale wyróżnienia trafiają do:

Alicji Walczak IC, Alicji Sadowskiej IIID i grupy uczennic z IIIA Ewy Simlat, Zuzanny Guściory, Patrycji Gruszki.

Jeszcze raz dziękujemy za udział w zabawie!

Dziękujemy również nauczycielom, którzy wzięli udział we wspólnej zabawie i udostępnili swoje zdjęcia.

Przedstawiciele SU

nauczyciele