Konkurs plastyczny “Chrońmy las – las ochroni nas”

W dniu 04 czerwca 2014 r. nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pod hasłem „Chrońmy las – las ochroni nas. Na konkurs wpłynęło wiele pięknych prac uczniów naszej szkoły. Opiekunem uczniów była Pani Aleksandra Wojnarska- nauczyciel plastyki.

Ostatecznie po długich dyskusjach i pod czujnym okiem dyrektora szkoły pana dr Artura Matkowskiego komisja postanowiła wyłonić najlepsze prace uczniów, które reprezentowały naszą szkołę na konkursie plastycznym Chrońmy las – LAS ochroni nas zorganizowanym przez namysłowskie nadleśnictwo. Uczniowie naszego gimnazjum zdeklasowali innych uczestników, jak powiedział przewodniczący komisji Nadleśniczy Nadleśnictwa Namysłów pan Jacek Podoski,ponieważ uzyskaliśmy 3 nagrody w swojej kategorii. Laureatami konkursu byli

• I miejsce – Julia Turoń z Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Namysłowie
  • II miejsce – Weronika Wasylkiewicz z Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Namysłowie.
  • Wyróżnienie otrzymał Jacek Furmański z Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Namysłowie.

Uroczyste rozstrzygnięcie konkursu odbyło się 10 czerwca 2014r w siedzibie nadleśnictwa o godz.11.00 w miłej atmosferze oraz przy smacznym poczęstunku. Uczniowie odebrali również gratulacje od Naczelnika Wydziału Kultury i Oświaty w Namysłowie pana Sławomira Hinborcha, który był obecny na wręczaniu nagród laureatom konkursu.

Jeszcze raz gratulujemy zwycięzcom a organizatorom dziękujemy za przepiękne nagrody.

Opracowała Aleksandra Wojnarska

1,311 total views,  2 views today