Wrzesień 2020

W zeszłym tygodniu w klasach IIIA i IIIB odbył się konkurs plastyczno-literacki z języka angielskiego „MY FAVOURITE ANIMAL”.Zadaniem ucznia było wykonanie wizerunku wybranego zwierzęcia a następnie opisanie go w języku angielskim. Zdjęcia wykonanych przez uczniów prac zostały przesłane przez rodziców, którym serdecznie dziękuję za pomoc w realizacji konkursu oraz pracę z uczniami.

Wyniki przedstawiają się następująco:
KLASA IIIA
Miejsce 1 – Lena Przerwa z opisem lwa
Miejsce 2 – Adam Kozyra z opisem krokodyla
Miejsce 3 – Zuzia Kucharska z opisem chomika
Wyróżnienie – Karina Załomska z opisem tygrysa, Wojtek Dorobisz z opisem nosorożca, Lena Woźniak z opisem sarny oraz Paweł Dolaciński z opisem lwa.

KLASA IIIB
Miejsce 1 – Justyna Matelska z opisem małpki.
Miejsce 2 – Łukasz Burakowski z opisem żółwia morskiego
Miejsce 3 – Tomek Kula z opisem pieska
Wyróżnienie – Zuzia Turbakiewicz z opisem kotka

Dziękuję wszystkim uczestnikom konkursu za wzięcie w nim udziału. Jestem z nich dumna.

Izabela Szymszon