Konkurs o Kościuszce

W dniu 08.04.2013 r. odbył się tradycyjny już Konkurs Wiedzy o Tadeuszu Kościuszce organizowany przez ZSR Namysłów, którego Naczelnik jest patronem. W tym roku rozszerzono zestaw pytań o elementy wiedzy o powstaniu styczniowym w związku ze 150 rocznicą jego wybuchu.

W konkursie uczestniczyła trzyosobowa reprezentacja naszych uczniów w składzie:

• Kaja Dworczak
  • Martyna Wołczyńska
  • Kamil Walczak

Wszyscy z klasy IId, pod opieką Włodzimierza Putowskiego. Wśród konkurentów znalazły się gimnazja z Pokoju, Smogorzowa, Dziadowej Kłody oraz szkoły średnie LO, ZSR i ZSM w Namysłowie.

Na całość pracy konkursowej składały sie 2 etapy – test wiedzy i zestaw pytań otwartych. Po I części prowadził Kamil Walczak, któremu jednak pytania otwarte sprawiły wiele problemów i ostatecznie zajął V miejsce. Natomiast w tej części fenomenalną wiedzą zabłysnęła Martyna Wołczyńska, która dzięki temu zajęła I m. w kategorii szkół gimnazjalnych.

Wyniki końcowe

• I m. Martyna Wołczyńska