KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZĄ DYNIĘ

UWAGA!!!

SAMORZĄD UCZNIOWSKI OGŁASZA KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZĄ DYNIĘ !

Uczniowie każdej z klas 4-7 oraz 1-3  ozdabiają własną dynię w niepowtarzalny, wyjątkowy i oryginalny sposób.
Prace oceniane będą przez jury 29 października (piątek) podczas 3 godziny lekcji (prosimy dostarczyć wykonane dynie do świetlicy szkolnej  (klasa nr 23 ) w piątek do godziny 9.00.
Prosimy oznaczyć swoje dynie …klasa 4 a, 5 a itd

Zasady konkursu:

1. Rozmiar dyni dowolny.
  2. Dynię wykonuje wspólnie cała klasa.
  3. Wsparcie od nauczyciela powinno być nieznaczne. Uczniowie wykonują swoją dynię samodzielnie
  4. Pomysł na ozdoby powinien być wymyślony przez uczniów wg ich inwencji twórczej. Materiały i sposób wykonania dowolny.
  5. To wcale nie musi być prawdziwa dynia –trwa moda na rękodzieło –filc, tkanina, szydełko itd.

Co będziemy oceniać?

1. Estetykę i pomysłowość.
  2. Kreatywność.
  3. Zgodność z tematem.
  4. Zaangażowanie włożone w realizację projektu.

Wyniki konkursu ogłoszone będą 29 października podczas 4 – 5 godziny lekcyjnej, a twórcy najciekawszych 3 dyni zostaną nagrodzeni.

Przewidywane są 2 kategorie:
Klasy 1 – 3
Klasy 4 – 7

Życzymy miłej i kreatywnej zabawy.
Powodzenia życzy Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem.