Konkurs “… inspirowane Twardowskim”

Zapraszamy wszystkich uczniów do wzięcia udziału w konkursie “…inspirowane Twardowskim”, którego organizatorem jest Urząd Miasta Namysłów, a sam Burmistrz objął go patronatem. Konkurs składa się z dwóch dyscyplin:

• praca plastyczna inspirowana twórczością księdza Jana Twardowskiego
  • wiersz inspirowany poezją autora m.in. “Zeszytu w kratkę”.

Praca plastyczna może być wykonana techniką dowolną na formacie minimum A4. Z tyłu powinna być opatrzona metryczką, zawierającą: imię i nazwisko ucznia, wiek, dane teleadresowe szkoły oraz imię i nazwisko nauczyciela-opiekuna.

Wiersz nie powinien być nigdzie wcześniej opublikowany. Należy go przesłać w formie dokumentu tekstowego nauczycielowi-opiekunowi w mailu. Zadaniem nauczyciela jest ten wiersz zgłosić organizatorowi. Obie prace należy oddać najpóźniej do dnia 11 marca. Uczeń może wziąć udział w dwóch bądź jednej dyscyplinie. Rozstrzygnięcie 16 marca o godz. 12.00 w Namysłowskim Domu Kultury.

Zapraszamy! Szczegóły w szkolnej bibliotece lub u polonistów.