Konkurs Głośnego Czytania w Bibliotece Publicznej

Czytać każdy może, jeden lepiej, drugi gorzej, ale w konkursach głośnego czytania liczy się także dobra zabawa. O miłą atmosferę w Bibliotece Publicznej zadbała pani Agnieszka Klimas wraz z członkami komisji jurorskiej, przyznać jednak trzeba, że uczniowie klas IV-VIII podeszli „do tematu” profesjonalnie – stresu nie dało się wyczuć w powietrzu, wręcz przeciwnie – koncentrację i entuzjazm. Uczestników zgłosiło się dużo, poziom był bardzo wyrównany i dlatego bardzo cieszymy się z dwóch trzecich miejsc przyznanych Justynie Matelskiej (klasa V B) oraz Ani Koncewicz (klasa VII B). GRATULUJEMY!
Konkurs odbył się 29 września, czyli podczas obchodów Dnia Głośnego Czytania. Tym samym zachęcamy nie tylko laureatki, ale i wszystkich uczniów, rodziców i nauczycieli do głośnego czytania… codziennie!

„]