Konkurs fotograficzny

Konkurs fotograficzny “Niemieckie akcenty Ziemi Namysłowskiej”

Przez cały miesiąc październik uczniowie naszej szkoły mogli fotografować obiekty związane z niemieckimi akcentami Ziemi Namysłowskiej . Uczniowie wykazali się nie tylko talentem artystycznym, ale również bardzo dużą wiedzą.

Jury stanęło przed bardzo trudnym zadaniem, wyłonienia 3 najlepszych prac. Pierwszy miejsce przypadało Mateuszowi Jańskiemu z klasy I B, który wygrał ufundowaną przez firmę FOTOKURIER nagrodę w postaci voucheru na wywołanie zdjęcia wielkoformatowego. Drugą nagrodę otrzymała Marta Teuerle z klasy III D, która otrzymała ramkę na zdjęcia ufundowana przez firmę manufakturawspomnien.pl . Trzecie miejsce przypadło Magdzie Kozłowskiej z klasy II C, która otrzymał kubek termiczny.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

oprac: A. Długokęcka – Kardaś