KOMUNIKAT DYREKTORA SZKOŁY

dotyczący organizacji dnia 02 listopada 2020 roku

Zgodnie z kalendarzem roku szkolnego 2020/2021 –  02 listopada (poniedziałek) 2020 roku jest dniem wolnym od zajęć edukacyjnych (w tym dniu nie odbywają się lekcje).

W związku z powyższym w dniu 02 listopada 2020 roku w naszej szkole:

1.zostaną zorganizowane dla uczniów klas I-III zajęcia opiekuńcze w formie zajęć świetlicowych, zgodnie z potrzebami rodziców, w godzinach funkcjonowania świetlicy szkolnej, tj. od 7.00 do 16.00

(zgłoszenia dzieci na zajęcia świetlicowe należy przekazywać do wychowawców klas poprzez dziennik elektroniczny lub telefonicznie do sekretariatu szkoły – tel: 77 4101 377 w nieprzekraczalnym terminie do dnia 29 października 2020 roku)

2.nie będzie funkcjonowała stołówka szkolna (nie będzie wydawany obiad).

3. zgodnie z procedurą bezpieczeństwa obowiązuje bezwzględny reżim sanitarny: DEZYNFEKCJA – DYSTANS – MASECZKA.

z poważaniem, Artur Matkowski, Dyrektor Szkoły