KOMUNIKAT DYREKTORA SZKOŁY

Od dnia 25 marca 2020 roku praca z uczniami przebiega zgodnie z planem umieszczonym na szkolnej stronie internetowej (sp2namyslow.pl). W tym też czasie nauczyciele pracują zdalnie i komunikują się z uczniami drogą elektroniczną.

W TYM OKRESIE NIE OBOWIĄZUJE PLAN LEKCJI NA E-DZIENNIKU.

Mogą mieć Państwo kłopoty z zalogowaniem się na e-dzienniku w określonych porach, mogą wystąpić kłopoty z dostępem do Internetu. Proszę się tym nie martwić. Kłopoty techniczne się zdarzają!

ZGODNIE Z WYTYCZNYMI MEN, NAUCZYCIELE NIE SPRAWDZAJĄ FREKWENCJI NA ZAJĘCIACH PROWADZONYCH ZDALNIE. Informacje o uczniach  są gromadzone w celu dotarcia do nich, określenia przyczyn braku kontaktu lub też zmiany formy komunikowania się. Za dotychczasowy kontakt, wsparcie i współpracę z wychowawcami oraz nauczycielami serdecznie Państwu dziękuję.

O EWENTUALNYCH ZMIANACH BĘDZIEMY PAŃSTWA INFORMOWAĆ NA BIEŻĄCO, W MIARĘ MOŻLIWOŚCI Z WYPRZEDZENIEM.

z poważaniem, Artur Matkowski, Dyrektor Szkoły