KOMUNIKAT DYREKTORA

KOMUNIKAT DYREKTORA SZKOŁY WS. POWROTU UCZNIÓW KLAS I-III DO NAUKI STACJONARNEJ

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie

w związku z decyzją Ministra Edukacji i Nauki oraz Ministra Zdrowia, od dnia 05 maja (środa) 2021 roku uruchamiamy w naszej szkole naukę stacjonarną (w szkole) dla wszystkich oddziałów klas I-III według organizacji pracy placówki jak poniżej:

1.Uczniowie realizują dotychczasowym tygodniowy plan zajęć (jesteśmy nadal w półroczu 2., które kończy się z dniem 25 czerwca 2021 roku). Obowiązujący tygodniowy plan zajęć umieszczony jest na szkolnej stronie internetowej oraz w dzienniku elektronicznym.

2.Świetlica szkolna dla dzieci zgłoszonych pracuje w godzinach od 07.00 do 16.00.

3.Od dnia 05 maja 2021 roku będą wydawane obiady dla dzieci zapisanych.

4.Biblioteka szkolna jest czynna zgodnie z tygodniowym planem pracy.

1. Logopeda, pedagog, psycholog pełnią dyżury w szkole (udzielają wsparcia uczniom i rodzicom) zgodnie z tygodniowym planem pracy.

6. Uczniów oraz pracowników szkoły obowiązują dotychczasowe zasady reżimu epidemicznego (w tym zakryte usta i nos w częściach wspólnych na terenie szkoły).

7. Uczniowie klas IV-VIII nadal realizują naukę w formie zdalnej wg dotychczasowego planu lekcji.

z wyrazami szacunku

dr Artur Matkowski, Dyrektor Szkoły