KOLEJNY SUKCES UCZNIÓW GIMNAZJUM NR 2

KOLEJNY  SUKCES UCZNIÓW GIMNAZJUM NR 2

Dnia  23 kwietnia odbyło  się wręczenie nagród po eliminacjach  powiatowego konkursu rysunkowego pod hasłem “Bezpieczeństwo i rozwaga tego od Ciebie każdy wymaga” pod patronatem Starostwa Powiatowego w Namysłowie. Jury dokonało oceny i nasi uczniowie uzyskali:

II miejsce – Zuzanna Harasimczuk kl.Ic

V miejsce – Oliwier Nowak kl.Ic

Nagrodzone prace zakwalifikowały się do konkursu wojewódzkiego. Dnia 07.07.2015r  szkoła została poinformowana, że praca uczennicy Zuzanny Harasimczuk została doceniona i nagrodzona przez jury. Tym samym praca plastyczna Zuzi weźmie udział w konkursie finałowym w Warszawie. Opiekunem artystycznym uczniów była Pani  Aleksandra Wojnarska-  nauczyciel plastyki Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi. Uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.