Listopad 2020

W zeszłą środę – 29 marca br. – uczniowie Gimnazjum Nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Namysłowie wzięli udział w Turnieju Wiedzy Pożarniczej “Młodzież zapobiega pożarom”. Etap gminny wygrała nasza uczennica – Paula Szczepaniak z klasy III d. Gratulujemy i życzymy kolejnej wygranej.
Tymczasem w poniedziałek, 3 kwietnia br., trójka naszych uczniów: Piotr Gadomski i Igor Fiała z klasy   II c oraz Bartek Pater z klasy III a wygrali etap gminny w konkursie Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym. Nasza “reprezentacja” zdeklasowała rywali, zdobywając I miejsce w klasyfikacji drużynowej. W statystykach indywidualnych również byliśmy najlepsi: Piotr Gadomski i Bartek Pater zajęli I miejsce, II miejsce przypadło Igorowi Fiale. Tym samym chłopcy zakwalifikowali się do etapu powiatowego.
Konkurs sprawdzał wiedzę teoretyczną oraz praktyczną, przede wszystkim miał na celu popularyzację bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Gratulujemy chłopcom oraz życzymy dalszych sukcesów.