previous arrow
next arrow
Slider

szkolne-wsparcie-k-km
Grudzień 2019
P W Ś C P S N
« Lis    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Archiwum
rok-szkoly-w-ruchu-logologo_eszkola-mbaner_vulcan_1pajacyk-m2rzecznik-praw-dzieckafb szkołybadzmy_poszukiwaczami_autorytetu szkola_pamieta nprc cała_polska_czyta_dzieciom wychowanie_przez_czytanie madrzy_cyfrowi trzymaj_forme program_dla_szkol

Klub Ośmiu

Zapraszamy wszystkich do zakupu zniczy, które nasi uczniowie będą sprzedawać w środę przy starym cmentarzu w Namysłowie. Pieniądze z zakupu zostaną przekazane na cel charytatywny, którym jest wsparcie nauki dzieci w nigeryjskiej szkole. Mamy nadzieję, że i w tym roku zapalimy niejedno światełko!

52 total views, no views today

Klub Ośmiu od początku roku szkolnego  zabrał się do działania. Już w drugim tygodniu nauki postanowiliśmy przyłączyć się  do ogólnopolskiej akcji „Pielucha dla Malucha”.  Organizatorem jest  Fundacja Bractwa Małych Stópek. Wolontariuszki  przygotowały plakaty zachęcające do włączenia się w zbiórkę pieluch i środków pielęgnacyjnych dla niemowląt. Dnia 30 września duży wór zebranych darów przekazaliśmy koordynatorce akcji w Namysłowie. Słowa podziękowania składamy wszystkim darczyńcom.

54 total views, no views today

W Dzień Chłopaka wybieraliśmy Młodego Gentelman’a. W jury zasiedli wolontariusze i członkowie Samorządu Uczniowskiego. Do walki o tytuł Prawdziwego Gentelman’a przystąpili uczniowie: Piotr Łebzuch z klasy VA, Sergiusz Wiecha z klasy VIIA, Kornel Kowalewicz z klasy VIIB, Kamil Doncbach z klasy VIIC oraz Jakub Miłek z klasy VIIIA.

Chłopcy stanęli do konkurencji z zakresu wiedzy ogólnej, chodzenia na szpilkach, tańca, zachowania się przy stole oraz wiązania krawata.

Najlepiej poradził sobie Kamil Doncbach i dlatego to Jemu przypadł tytuł Młodego Prawdziwego Gentelman’a. Kamilowi należą się brawa!

Wolontariat i Samorząd Uczniowski przygotował dla wszystkich chłopców miłą i słodką niespodziankę – cukiereczki. Ze słodyczami chodzili uczniowie – Amelia Kowalczyk i Mateusz Antosik.

PS brawa należą się również wolontariuszkom: Julii Zamojskiej, Weronice Dymek, Monice Koszeli, Madzi Urbańskiej, Idze Laskowskiej za prowadzenie zabawy oraz Amelii Kowalczyk i Mateuszowi Antosikowi za rozdawanie słodkich upominków i nieocenione wsparcie w wyborach gentelman’a.

47 total views, 1 views today

Akcja charytatywna „Zapal światełko nadziei” – wspieramy dostęp do edukacji

„Błogosławione wieki, które zrozumieją, że wiedza świat ocali gdy wszystkim zaświeci”

Jadwiga Łuszczewska

 

Klub Ośmiu Młodzieżowy Wolontariat im. Jana Pawła II wraz z Samorządem Uczniowski przeprowadził akcję charytatywną pod hasłem „Zapal światełko nadziei” – wspieramy dostęp do edukacji. Nasza szkoła opłaca naukę  dla dwójki uczniów z klasy pierwszej ze szkoły „Our Lady Queen of Peace Nursery Primary School” w Uyo w Nigerii.

 

Czytaj dalej

202 total views, no views today

Szkoła Podstawowa Nr 2 w Namysłowie organizuje akcję charytatywną pod hasłem
„Zapal światełko nadziei” – wpieraj dostęp do edukacji.
Dnia 30 X tj. we wtorek w godz. od 9.00 – 15.30 wolontariusze będą sprzedawali znicze
przed cmentarzem przy ul Jana Pawła II.
Dochód przeznaczony jest na opłacenie nauki dla dziewczynki Comfort Linus i chłopca Edwina Wisdom
ze szkoły w parafii św. Pawła w Uyo w Nigerii.
Serdecznie zapraszamy do naszego stoiska.

146 total views, 1 views today

W ramach Tygodniu Miłosierdzia Klub Ośmiu przeprowadził w szkole akcję „Pomóż dzieciom z Lesotho”. W dniach od 10.04. do 18.04 odbyła się w zbiórka kurtek zimowych  dla dzieci z sierocińca Mohale`s Hoek. Z propozycją przeprowadzenia akcji dla Lesotho zwrócił się do nas Pan Andrzej Prokop. Lesotho jest niewielkim państwem leżącym w Afryce Południowej. Czytaj dalej

213 total views, no views today