Justyna Matelska wyróżniona w Opolu

Uczennica klasy Vb została wyróżniona w konkursie literackim zorganizowanym przez Samorząd Województwa Opolskiego w ramach projektu ,,Opolskie dla podstawówek- zdalne nauczanie zbliża”. Justyna terminowo przesłała swoją pracę i znalazła się wśród grona 65 osób nagrodzonych w tym konkursie (jak podaje organizator, nadesłanych prac łącznie z konkursem plastycznym było niemal 1000). Z naszego miasta tylko uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 oraz Szkoły Podstawowej nr 2 znaleźli się na liście osób nagrodzonych i wyróżnionych w kategorii ,,praca literacka” .

Serdecznie gratulujemy Justynie Matelskiej oraz dziękujemy pozostałym uczniom za wzięcie udziału w konkursie. Byli to: Hanna Matusiak (kl. VIIb), Amelia Sołtysiak (kl. VIIb), Adam Kozyra (kl.Va) oraz Maja Kardaś (kl.Va).