Jesienny konkurs? Naturalnie!

Szkolna biblioteka ma zaszczyt zaprosić uczniów do udziału w konkursie jesienno-literacko-plastycznym. Uczniowie klas I-III mogą się zmierzyć z tematyką baśniową, czyli wszyscy zainteresowani przygotowują ze składników naturalnych (liście, patyki, owoce jarzębiny itp.) pracę pt. „Moja ulubiona baśniowa postać”. Molik przypomina, że Sponge Bob postacią z baśni nie jest!
Przed uczniami klas IV-VII Molik postawił trudniejsze zadanie. Jesień jest ulubioną porą roku poetów. Nie chodzi tu wcale o spleen, czyli jesienną deprechę, lecz o bogactwo kolorów i… przeżyć. Dlatego należy wybrać jeden jesienny wiersz i ze składników naturalnych wykonać do niego ilustrację. Szczegóły znajdują się w zamieszczonym regulaminie.

Molik czeka na prace do 15 listopada (poniedziałek)! Zapraszamy zatem do spacerów po „surowce” i pomysły!

Regulamin konkursu jesiennego

Naturalnie prosty konkurs plastyczno