Wrzesień 2020

Święta Bożego Narodzenia to szczególny, magiczny czas. Oczekujemy na nie wszyscy z  wielką niecierpliwością. W tym roku poczuliśmy  w naszej szkole świąteczną atmosferę już 19 grudnia 2020 roku. Gdy zegar wybił godzinę 10.00 rozpoczęły się Jasełka Bożonarodzeniowe. Przedstawili je uczniowie klas III A i III B pod kierunkiem nauczycieli: p. Iwony Brzezińskiej i p. Aleksandry Piechowicz. Wraz z młodszymi kolegami i koleżankami  kolędy śpiewał zespół wokalny “Fermata” pod kierunkiem p. Marcina Mysiorka, który zadbał również o nagłośnienie. Uświetniając uroczystość zadebiutował nasz zespół taneczny “Dwójeczki” w tańcu

“Śnieżynki”. W tych wyjątkowych chwilach, przeżywając z całą szkolną społecznością  historię Bożych Narodzin, byli razem z nami nasi najbliżsi: rodzice, rodzeństwo i dziadkowie oraz  grupa  przedszkolna sześciolatków  z Przedszkola Nr 4. Towarzyszyli nam również zaproszeni goście: pani wiceburmistrz Namysłowa  Ewelina Moniuszko-Czuczwara, pani Ewa Burkiewicz-Janik naczelnik Referatu Księgowości Jednostek Oświatowych i Żłobka, Wydział Finansowy, pani Ewa Koszela – kierownik Środowiskowego Domu Pomocy, pani Joanna Figlak- dyrektor Przedszkola Nr 4 oraz  rodzice z Rady Rodziców naszej szkoły: p. Marek Kącki, p. Marta Przerwa, p. Monika Żurek, p. Aleksandra Kwiatkowska.

Jasełka Bożonarodzeniowe to historia wielkiej miłości o tym jak Bóg przyszedł i zamieszkał pośród nas. I z tym przesłaniem rozpoczynamy ferie świąteczne, życząc wszystkim, dużym i małym: Wesołych Świąt.

Dziękujemy Panu Grzegorzowi Kardaś z Manufaktura Wspomnień za oprawę fotograficzną.